Menu van Explore the North openen

Heb je vragen, opmerkingen of ideeën? Dan vind je op deze pagina de juiste contactgegevens om ons een berichtje te sturen. Hieronder staan ook de algemene gegevens van Explore the North.

Bezoekadres + pakketten
Bagijnestraat 59
8911 DN Leeuwarden

Algemeen mailadres
info@explore-the-north.nl

Heb je algemene vragen of opmerkingen, stuur dan een mailtje naar
info@explore-the-north.nl

Voor publiciteitszaken kun je contact opnemen met Mathé Többen
mathe@explore-the-north.nl

Voor vragen rondom Podium Explore (voorheen De Westerkerk) – bijvoorbeeld voor zaalverhuur – kun je contact opnemen met: stephanie@explore-the-north.nl.

Wie zijn wij?

Algemeen directeur
Mark Hospers

Artistiek leider
Marleen Nagtegaal
marleen@explore-the-north.nl

Programma
Céline Wierda (podiumkunsten)
celine@explore-the-north.nl

Mathé Többen (muziek)
mathe@explore-the-north.nl

Janneke de Boer (muziek)
janneke@explore-the-north.nl

Mees van Rijswijk (literatuur)
mees@explore-the-north.nl

Roelien Klandermans (literatuur)
roelien@explore-the-north.nl

Johannes Lievens (literatuur)
johannes@explore-the-north.nl

De Broeikas
Céline Wierda
celine@explore-the-north.nl

Zakelijke ondersteuning
Wouter Hylkema & Desiré Hindriks

Productieleiding
Thijs ten Berge

Coördinatie programma
Céline Wierda

Coördinatie Poetry Circle Leeuwarden
Mees van Rijswijk

Artiestenproductie
Bas Rozeman

Technische productie
Bennie Meijer

Marketing & communicatie
Mathé Többen, Merel Hoekstra, Ate Kamsma

Website
BW H Ontwerpers

Vrijwilligerscoördinatie
Jan Willem Verhoeven

Vormgeving
BW H Ontwerpers

Coördinator Podium Explore (voorheen De Westerkerk)
Stephanie Kemper

Bestuur Stichting Explore the North
Marelie van Rongen (voorzitter), Erik Vriesen, Sjoerd Feitsma en Mohamed Yusuf Boss

Algemene gegevens

Bekijk onze algemene gegevens in deze infosheet.